15 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży

1-go maja 2014 odbył się 15 doroczny turniej w Gliwicach. Tym razem w zawodach wzięło udział tylko 70 zawodników z Gliwic, Zabrza, Knurowa i Rudzińca ale nieco bardziej niż zwykle kameralna atmosfera, nie obniżyła wcale poziomu.
Turniej ten jest corocznym sprawdzianem postępów sportowych dzieci i młodzieży ćwiczących w klubach karate w Powiecie Gliwickim i Zabrzu.
Zawodnicy stanęli tym razem w szranki w konkurencjach Kata, Semi kontakt i Kumite przynosząc dumę nie tylko sobie ale i rodzicom oraz instruktorom.
W tym roku na podium stanęł kilkoro niespodziewanych młodych talentów pokonujących starszych i bardziej doświadczonych zawodników oraz tremę występu przed publicznością. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, pozostałym natomiast - determinacji i siły by dalej doskonaliś swe umiejętności na drodze Karate Kyokushin.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w naszej galerii.

Wyniki 15-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży


KATA PRZEDSZKOLAKÓW
1 miejsce: Ewa Hanulok
2 miejsce: Damian Wawrzynek
3 miejsce: Piotr Bogacz

KATA 7 - 10 LAT
1 miejsce: Karol Jagieniak
2 miejsce: Weronika Wierszyło
3 miejsce: Piotr Hanulok

KATA 11 - 15 LAT
1 miejsce: Andrzej Sadowski
2 miejsce: Bożena Wojtanowska
3 miejsce: Łykasz Cymbała

KUMITE 16 - 18 LAT
1 miejsce: Bartłomiej Nowotny
2 miejsce: Aneta Migus
3 miejsce: Michał Wojtaszczyk

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - CHŁOPCY
1 miejsce: Damian Wawrzynek
2 miejsce: Michał Włodarczyk
3 miejsce: Piotr Bogacz
3 miejsce: Stanisław Szozda

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Ewa Hanulok
2 miejsce: Marysia Marszałek
3 miejsce: Urszula Bukowska
3 miejsce: Antonina Marondel

SEMI KONTAKT 7 - 10 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Jakub Krysiński
2 miejsce: Piotr Hanulok
3 miejsce: Jacek Jagoszewski
3 miejsce: Tymoteusz Steiman

SEMI KONTAKT 7 - 10 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Anna Dach
2 miejsce: Hanna Andraczek
3 miejsce: Maja Pawlicka
3 miejsce: Wernika Wierszyło

SEMI KONTAKT 11 - 15 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Marcin Chowaniak
2 miejsce: Łukasz Cymbała
3 miejsce: Jeremi Sitek
3 miejsce: Andrzej Sadowksi

SEMI KONTAKT 11 - 15 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Bożena wojtanowska
2 miejsce: Daria Momot
3 miejsce: Julia Kowalczyk
3 miejsce: Kinga Sokołowska

KUMITE - MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Kajetań Roliński
2 miejsce: Michał Wojtaszczyk
3 miejsce: Bartłomiej Nowotny
3 miejsce: Michał Bystry

KUMITE - KOBIETY
1 miejsce: Zofija Leskiv
2 miejsce: Aneta Migus

GKKK - Strona Główna