16 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży

18 kwietnia 2015 roku odbył się 16 doroczny turniej w Gliwicach. W zawodach wzięło udział niemalże 100 zawodników z Gliwic, Zabrza, Knurowa i Rudzińca prezentując swe umiejętności przed publicznością.
Turniej ten jest corocznym sprawdzianem postępów sportowych dzieci i młodzieży ćwiczących w klubach karate w Powiecie Gliwickim i Zabrzu.
Zawodnicy walczyli o medale w konkurencjach Kata, Semi kontakt i Kumite przynosząc dumę nie tylko sobie ale i rodzicom oraz instruktorom.
W tym roku turniej wyłonił kilka nowych talentów dzielnie stawiających czoła starszym, bardziej doświadczonym kolegom oraz tremie, ale na podium nie brakło również zaprawionych w bojach zawodników. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, pozostałym natomiast - determinacji i siły by dalej doskonalić swe umiejętności na drodze Karate Kyokushin.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w naszej galeriioraz pozostałych zdjęć dostępnych w chmurze.

Poniżej wyniki 16-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży


KATA PRZEDSZKOLAKÓW
1 miejsce: Maria Marszałek
2 miejsce: Michał Włodarczyk
3 miejsce: Antonina Marondel

KATA 7 - 10 LAT
1 miejsce: Kacper Szafran
2 miejsce: Karol Jagieniak
3 miejsce: Weronika Wierszyło

KATA 11 - 15 LAT
1 miejsce: Bożena Wojtanowska
2 miejsce: Bartosz Witek
3 miejsce: Klaudiusz Wilder

KATA 16 - 18 LAT
1 miejsce: Aneta Migus
2 miejsce: Monika Struk
3 miejsce: Marcin Warzecha

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - CHŁOPCY
1 miejsce: Michał Włodarczyk
2 miejsce: Maciej Skibiński
3 miejsce: Krzysztof Czechowicz
3 miejsce: Szymon Szych

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Konstancja Kutela
2 miejsce: Maria Marszałek
3 miejsce: Laura Luboisz
3 miejsce: Wiktoria Luboisz

SEMI KONTAKT 7 - 10 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Piotr Hanulok
2 miejsce: Wojtek Jagoszewski
3 miejsce: Kamil Pfeifer
3 miejsce: Kacper Włodarczyk

SEMI KONTAKT 7 - 10 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Aleksandra Luboisz
2 miejsce: Weronika Wierszyło
3 miejsce: Hanna Andraczek
3 miejsce: Maja Pawlicka

SEMI KONTAKT 11 - 15 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Bartosz Witek
2 miejsce: Jakub Krysiński
3 miejsce: Jakub Pawlicki

SEMI KONTAKT 11 - 15 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Anna Nawrat
2 miejsce: Bożena wojtanowska
3 miejsce: Anna Dach
3 miejsce: Jessica Seliga

KUMITE - MĘŻCZYŹNI
1 miejsce: Mateusz Sarnecki
2 miejsce: Marcin Warzecha

KUMITE - KOBIETY
1 miejsce: Dagmara Draga
2 miejsce: Monika Struk
3 miejsce: Aneta Migus

GKKK - Strona Główna