17 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży

24-go kwietnia 2016 roku, odbył się kolejny - 17 już turniej w Gliwicach. Tłumnie pojawili się adepci z Gliwic, Zabrza, Knurowa i Rudzińca prezentując swe umiejętności przed zgromadzoną publicznością.
Turniej ten jest corocznym sprawdzianem postępów sportowych dzieci i młodzieży ćwiczących w klubach karate w Powiecie Gliwickim i Zabrzu.
W tym roku udział w zawodach brali młodsi adepci - najstarsi z nich mieli 15 lat. Walczyli oni o medale w konkurencjach Kata i Semi kontakt, główną jednak nagrodą jak zawsze jest duma i chwała należne zarówno zwycięzcom jak i pozostałym, którzy wykazali się odwagą i wolą walki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, pozostałym natomiast - determinacji i siły by dalej doskonalić swe umiejętności na drodze Karate Kyokushin.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w chmurze.

Poniżej wyniki 17-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży


KATA PRZEDSZKOLAKÓW
1 miejsce: Maria Marszałek
2 miejsce: Jan Jachymowski
3 miejsce: Jakub Konic

KATA 7 - 8 LAT
1 miejsce: Franciszek Marondel
2 miejsce: Jacek Jagoszewski
3 miejsce: Patrycja Kwaśny

KATA 9 - 10 LAT
1 miejsce: Kacper Szafran
2 miejsce: Tymoteusz Steiman
3 miejsce: Miron Nowak

KATA 11 - 15 LAT
1 miejsce: Piotr Hanulok
2 miejsce: Bozena Wojtanowska
3 miejsce: Julia Kowalczyk

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - CHŁOPCY
1 miejsce: Adam Gacek
2 miejsce: Jakub Machura
3 miejsce: Patryk Grzondziel
3 miejsce: Filib Salków

SEMI KONTAKT PRZEDZKOLAKÓW - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Lena Kaźmierczak
2 miejsce: Maria Marszałek
3 miejsce: Paulina Moroz
3 miejsce: Agnieszka Soleniec

SEMI KONTAKT 7 - 9 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Aleksander Tyczyński
2 miejsce: Karol Jagieniak
3 miejsce: Igor Dach
3 miejsce: Filip Lakota

SEMI KONTAKT 7 - 9 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Martyna Metelska
2 miejsce: Weronika Wierszyło
3 miejsce: Ewa Hanulok
3 miejsce: Karolina Majtczak

SEMI KONTAKT 10 - 11 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Jakub Chłodnicki
2 miejsce: Wojciech Jagoszewski
3 miejsce: Aleksander Bosakowski
3 miejsce: Piotr Hanulok

SEMI KONTAKT 10 - 11 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Zuzanna Piechota
2 miejsce: Maja Pawlicka
3 miejsce: Kamila Będkowska
3 miejsce: Aleksandra Luboisz

SEMI KONTAKT 12 - 13 LAT - CHŁOPCY
1 miejsce: Dawid Kamiński
2 miejsce: Kacper Markiewicz
3 miejsce: Łukasz Wiecheć

SEMI KONTAKT 12 - 13 LAT - DZIEWCZYNKI
1 miejsce: Jessica Seliga
2 miejsce: Anna Dach
3 miejsce: Bożena Wojtanowska
3 miejsce: Nadia Majewska

GKKK - Strona Główna