18 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży

9-go kwietnia 2017 roku, odbył się kolejny - 18 już turniej w Gliwicach. Zawodnicy z Gliwic, Knurowa, Rudzińca i Zabrza zjawili się aby konkurować o miano nalepszego.
Turniej ten jest dorocznym sprawdzianem postępów sportowych dzieci i młodzieży ćwiczących w klubach karate w Powiecie Gliwickim i Zabrzu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, pozostałym natomiast - determinacji i siły by dalej doskonalić swe umiejętności na drodze Karate Kyokushin.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w chmurze.

Poniżej wyniki 18-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży


KATA CHŁOPCY DO 7 LAT
1 miejsce: Tomasz Chwaliszewski
2 miejsce: Jakub Bukowski
3 miejsce: Leon Urbasek

KATA DZIEWCZYNKI DO 7 LAT
1 miejsce: Maria Marszałek
2 miejsce: Lena Kaźmierczak
3 miejsce: Zuzanna Kukuczka

KATA CHŁOPCY 7 - 10 LAT
1 miejsce: Kacper Szafran
2 miejsce: Miron Nowak
3 miejsce: Miłosz Skibiński

KATA DZIEWCZYNKI 7 - 10 LAT
1 miejsce: Weronika Wierszyło
2 miejsce: Patrycja Kwaśny
3 miejsce: Karolina Majtczak

KATA CHŁOPCY 11 - 14 LAT
1 miejsce: Piotr Hanulok
2 miejsce: Przemysław Kowalczyk
3 miejsce: Tymoteusz Steiman

KATA DZIEWCZYNKI 11 - 14 LAT
1 miejsce: Julia Kowalczyk
2 miejsce: Bożena Wojtanowska
3 miejsce: Amelia Dobosz

SEMI KONTAKT CHŁOPCY DO 7 LAT
1 miejsce: Wojciech Gincelis
2 miejsce: Jakub Machura
3 miejsce: Damian Morawski
3 miejsce: Tomasz Chwaliszewski

SEMI KONTAKT DZIEWCZYNKI DO 7 LAT
1 miejsce: Hanna Gronowicz
2 miejsce: Zofia Szymkowiak
3 miejsce: Maja Gronowicz
3 miejsce: Lena Kaźmierczak

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 7 - 8 LAT (poniżej 25 kg)
1 miejsce: Filip Salków
2 miejsce: Jan Kapica
3 miejsce: Artur Rozwoda

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 7 - 8 LAT (powyzej 25 kg)
1 miejsce: Oliwier Dolecki
2 miejsce: Mikołaj Dąbrowski
3 miejsce: Wiktor Winkler
3 miejsce: Wojciech Lichota

SEMI KONTAKT DZIEWCZYNKI 7 - 8 LAT
1 miejsce: Emilia Janicka
2 miejsce: Natalia Gorzel
3 miejsce: Patrycja Kowalczyk
3 miejsce: Antonina Jaroszek

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 9 - 10 LAT (poniżej 35 kg)
1 miejsce: Marcel Olechno
2 miejsce: Miłosz Skibiński
3 miejsce: Kacper Marcela
3 miejsce: Miron Nowak

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 9 - 10 LAT (powyzej 35 kg)
1 miejsce: Aleksander Tyczyński
2 miejsce: Kacper Szafran
3 miejsce: Patryk Remiorz
3 miejsce: Jacek Jagoszewski

SEMI KONTAKT DZIEWCZYNKI 9 - 10 LAT
1 miejsce: Karolina Majtczak
2 miejsce: Weronika Wierszyło
3 miejsce: Maja Majerek
3 miejsce: Agata Gorzel

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 11 - 12 LAT (poniżej 50 kg)
1 miejsce: Tymoteusz Steiman
2 miejsce: Piotr Hanulok
3 miejsce: Rafał Wypior
3 miejsce: Wojciech Jagoszewski

SEMI KONTAKT CHŁOPCY 11 - 12 LAT (powyzej 50 kg)
1 miejsce: Mateusz Jastrowicz
2 miejsce: Alexander Bosakowski
3 miejsce: Jakub Wojtyło

SEMI KONTAKT DZIEWCZYNKI 11 - 12 LAT
1 miejsce: Amelia Dobosz
2 miejsce: Malwina Barańska
3 miejsce: Kamila Będkowska

SEMI KONTAKT DZIEWCZYNKI 13 - 14 LAT
1 miejsce: Anna Nawrat
2 miejsce: Julia Kowalczyk
3 miejsce: Kinga Sokołowska
3 miejsce: Bożena Wojtanowska

GKKK - Strona Główna