II Turniej Mikołajkowy

W dniu 8 grudnia 2013r. w Hali Sportowej w Sośnicy odbył się II Turniej Mikołajkowy - Gliwice 2013. Turniej ten, to nowość w Gliwicach. Podobnie jak Turniej Dzieci i Młodzieży organizowany na wiosnę ten również ma organizowany jest z myślą o umożliwieniu startu i dostarczeniu pierwszych sportowych doświadczeń adeptom Karate Kyokushin. Jednak w przeciwieństwie do wiosennego turniej tutaj swych sił spróbować mogą także najstarsi nasi adepci, prezentując swe umiejętności w kategoriach Senior\Seniorka.

Tym razem w konkurencji Kata startowali jedynie najmłodsi adepci, starsi zaś zmagali się w Semi Konktakt i Kumite, a szeroki przedział wiekowy sprawił, że start w zawodach dla niektórych stał się rodzinną imprezą gdyż startowali również rodzice niektórych młodych karateków.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć z turnieju.

Wyniki II Turnieju Mikołajkowego:

Kata:
1 miejsce: Marondel Franciszek
2 miejsce: Wawrzynek Damian
3 miejsce: Ogierman Krzysztof

Semi kontakt dziewczynek do 6 lat
1 miejsce: Wierszyło Weronika
2 miejsce: Jędrys Julia
3 miejsce: Hanulok Ewa
3 miejsce: Pogocka Paulina

Semi kontakt chłopców do 6 lat
1 miejsce: Jagieniak Karol
2 miejsce: Jagoszewski Jacek
3 miejsce: Włodarczyk Kacper
3 miejsce: Andraczek Stefan

Semi kontakt dziewczynek do 7-9 lat
1 miejsce: Andraczek Hanna
2 miejsce: Bidzińska Hanna
3 miejsce: Dobosz Amelia
3 miejsce: Pawlicka Maja

Semi kontakt chłopców do 7-9 lat
1 miejsce: Młynek Wojciech
2 miejsce: Krysiński Jakub
3 miejsce: Młoczek Mikołaj
3 miejsce: Hanulok Piotr

Semi kontakt dziewcząt do 10-12 lat
1 miejsce: Wojtanowska bożena
2 miejsce: Dach Anna
3 miejsce: Góralska Roksana
3 miejsce: Student Kamila

Semi kontakt chłopców do 10-12 lat
1 miejsce: Pendziałek Michał
2 miejsce: Witek Bartosz
3 miejsce: Wloka Kuba
3 miejsce: Pawlicki Jakub

Semi kontakt chłopców do 13 - 15 lat
1 miejsce: Sadowski Andrzej
2 miejsce: Borszcz Denis
3 miejsce: Cymbała Łukasz
3 miejsce: Herda Daniel

Kumite juniorów 16 -18 lat
1 miejsce: Roliński Kajetan
2 miejsce: Wojtaszczyk Michał
3 miejsce: Kowol Dawid
3 miejsce: Grocholski Szymon

Kumite seniorek + 18 lat
1 miejsce: Maciaszczyk Martyna
2 miejsce: Migus Aneta
3 miejsce: Zielińska Kornelia

Kumite seniorów starszych + 35 lat.
1 miejsce: Duda Aleksander
2 miejsce: Olszewski Ryszard
3 miejsce: Barański Albert
3 miejsce: Kozłowski Roman


GKKK - Strona Główna