Wydarzenia

EDST201201.jpgEgzamin - dorośli, styczeń 2012
Przyszła kolej na dorosłcyh by podjąć próbę zdobycia wyższego stopnia. W tym roku do egzaminu podeszło 27 adeptów, od białego aż po zielony pas. Te ostatnie zdobyli Andrzej Jabłoński (4 Kyu) oraz Arkadiusz Durlej (3 Kyu). Pozostali adepci również ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym. Dla zainteresowanych galeria zdjęć dostępna jest tutaj.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym kolegom.

Dziękujemy również licznie zgromadzonym sparring partnerom, którzy zapewnili wysoki poziom kumite podczas egzaminu.

OSU


2012.01.25EDZGR201101.jpgEgzamin dzieci, grudzień 2011
Odbył się kolejny egzamin dzieci na stopnie Kyu. Tym razem do egzaminu podeszło 133 młodych adeptów. Galeria zdjęć dostępna jest tutaj.

Uprzejmie prosimy rodziców, którzy posiadają inne zdjęcia o nadesłanie ich na adres klub@karate.gliwice.pl
OSU


2011.12.20TKRS201101.jpgTurniej Kata Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate w Rudzie Śląskiej
W poniedziałek 5 grudnia 2011 roku nasi adepci startowali w Turnieju Kata Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate w Rudzie Śląskiej. W zawodach startowały przedszkolaki i kadeci do lat 15.
Nasz klubowicz - Bartek Nowotny (I sekcja) zajął II miejsce, a Małgosia Kansy i Pola Rudzińska (sekcja w Łabędach) zajęły III miejsca w swoich grupach wiekowych.
Gratulujemy i życzymy kolejnych skukcesów.

Kilka zdjęć dostępnych jest w galerii.
.

OSU
2011.12.05apslub03.jpgŚlub - Ania Pieczara i Paweł Hyba
Po raz pierwszy na łamach naszej strony mamy przyjemność ogłosić tak radosną nowinę.
Otóż 24 września jedna z naszych instruktorek, Ania Pieczara, zawarła związek małżeński z Pawłem Hyba. Szczęśliwy ten dzień nie obył się bez akcentów karate, w których oboje stanęli na wysokości zadania, a reprezentanci naszego klubu stawili się w pełnych uniformach by złożyć gratulacje młodej parze.

Do gratulacji oczywiście dokładamy się i my, życząc państwu młodym wielu radosnych chwil oraz szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.

Dla zainteresowanych przedstawiamy kilka zdjęć z ceremonii, które można obejrzeć tutaj.
.

OSU
2011.10.29skks20111001.jpgSeminarium Karate Kyokushin w Sosnowcu
W niedzielę 23 października 2011 Maciej Marszałek, Anita Lipińska, Katarzyna Gajda oraz Kamil Kaniewski uczestniczyli w treningach poświęconych przygotowaniu zawodników kadry IKO Polska do występu na mistrzostwach świata w Tokio. Organizatorem Seminarium w Sosnowcu był Shihan Eugeniusz Dadzibug 5 Dan.
Seminarium było podzielone na 4 odrębne treningi, w czasie których nasi zawodnicy ćwiczyli techniki walki, taktykę oraz kombinacje technik z wykorzystaniem tarcz treningowych. Na zakończenie odbył się trening kumite, który był sprawdzianem nabytych umiejętności.
Po treningach można było się zrelaksować w udostępnionym przez organizatora basenie Sosnowieckiego MOSIRu, a po kąpieli wszyscy uczestnicy seminarium spotkali się na małym poczęstunku "sayonara" przy którym można było podzielić się swoimi spostrzeżeniami i komentować treningi.
Mamy nadzieję, że takie inicjatywy będą częściej organizowane przez zaprzyjaźnionych z Nami Shihan i Sensei.
Kilka zdjęć z seminarium można obejrzeć w galerii.

OSU
2011.10.28pokaz1709201101.jpgPokaz w Zabrzu
17 września odbył się pokaz w gimnazjum nr 20 w Zabrzu. To właśnie tam otwarty zostanie Zabrzański Klub Karate Kyokushin. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

OSU
2011.10.05
GKKK - Strona Główna