Wydarzenia

16GTKKDM.jpg16 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży
18-go kwietnia odbył się 16 doroczny turniej w Gliwicach. Adepci z klubów w Gliwicach, Zabrzu, Knurowie i Rudzincu stawili się ay zaprezentować swe umiejętności przed szerszą publicznością. Prawie stu zawodników i zawodniczek startowało o tyduł mistrza w konkurencjach KATA, SEMI KONTAKT oraz KUMITE. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim natomiast życzymy aby wytrwale dążyli do poprawiania swoich wyników.

Wyniki turnieju można zobaczyć na stronie 16-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w naszej galerii oraz pozostałych zdjęć dostępnych w chmurze..

OSU


2015.04.18MISS201502.jpgMistrzostwa Śląska
W sobotę 2015-03-14 w Siemianowicach Ślaskich odbyły się Mistrzostwa naszego Województwa w Karate Kyokushin. Wróciliśmy z dwoma brązowymi medalami. Na podium stanęli Kamil Kowol (kategoria -65 kg) i Patryk Kukulski (kategoria +85 kg). Dobrze walczyli także Maria Kuczera i Konrad Drzał ale zabrakło im jedynie ... troszkę szczęścia :)

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom, a chętnych zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

OSU


2015.03.14PFC201501.jpg4th Polish Fighter Camp
W Nałęczowie w dniach 28 luty - 01 marca 2015 odbył się kolejny Polish Fighters Camp. Gliwiccy karatecy uczestniczyli także i w tegorocznej edycji obozu. Zobaczcie zdjęcia z obozu, które udostępnił Lubelski Klub Karate Kyokushin (organizator obozu), a wykonała Pani Irena Dżoń.

OSU


2015.03.01EDZ20141201.jpgEgzamin dzieci
We wtorek 16 grudnia odbył się kolejny egzamin dla dzieci na stopnie Kyu. Nasi młodzi kadeci ponownie pokazali na co ich stać, dając powód do dumy swoim instruktorom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z egzaminu.

OSU


2014.12.16pokazy20141116.jpgListopadowe pokazy
Za nami cykl jesiennych pokazów. Prezentowaliśmy Karate Kyokushin w SP 38, SP 1 oraz na boisku Orlik w Łabędach.

Zobaczcie połączoną foto-relację z tych pokazów, prezentującą naszą najmłodszą kadrę.

OSU


2014.11.18R45LKwG57.jpgObchody "45 lat karate w Gliwicach"
W piątek 2014/10/10 w sali widowiskowej w Centrum Sportowo - Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach odbyło się uroczyste spotkanie Działaczy, Trenerów i Zawodników, którzy na przestrzeni wielu lat rozwijali sekcje karate a następnie tworzyli Gliwicki Klub Karate Kyokushin w naszym mieście. Na spotkaniu nie zabrakło także przedstawicieli Prezydenta Miasta i Rady Miasta. Zaproszenie przyjęli także Dyrektorzy gliwickich szkół, którzy wspierają karate potwierdzając jego walory wychowawcze. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju tej Sztuki Walki w Gliwicach, Prezes Klubu wraz z Komitetem Organizacyjnym imprezy, wręczył pamiątkowe wyróżnienia.
Imprezę rozpoczął pokaz Sztuki Miecza Japońskiego - Iaijutsu, a ciekawym akcentem artystycznym był występ Pani Anny Krysztofiak z Filharmonii Łódzkiej, która zagrała na japońskich instrumentach: koto, biwa, shakuhachi, yakumogoto, shamisen, sanshin, taisho-koto, taiko i tsuzumi.W sobotę 2014/10/11 w Hali sportowej Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach odbyła się druga część obchodów "45 lat karate w Gliwicach. Wszyscy, którzy zjawili sie w hali sportowej mogli bezpłatnie uczestniczyć w otwartych treningach karate dla dzieci i dorosłych. Dzieciaki po treningu wzięły udział w cyklu zabaw związanych z karate oraz w konkursie plastycznym. Organizator zadbał o wiele ciekawych nagród i upominkow. W trakcie imprezy można było wysłuchach koncertu muzyki japońskiej i uczestniczyć w ceremonii parzenia herbaty. Na zakończenie zawodnicy i trenerzy Gliwickiego Klubu Karate Kyokushin wystąpili w pokazie, w którym zaprezentowali umiejętnoci swoje i swoich podopiecznych. Pokaz zakonczył się testem tameshiwari.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji zdjęć w naszej fotorelacji z obchodów 45-cio lecia karate w Gliwicach.

OSU


2014.10.11
GKKK - Strona Główna