Wydarzenia

OL20140601.jpgLetni obóz w Lublinie
W dniach 14-17 sierpnia 2014 uczestniczyliśmy w Letnim obozie organizowanym przez Lubelski Klub Karate Kyokushin i Shihan Jacka Czernieca. Prowadzącymi treningi w tym roku byli Shihan Katsuhito Gorai z Japonii oraz Sensei Glaube Feitosa z Brazylii. Obejrzyjcie zdjęcia z obozu zapożyczone ze strony LKKK. Sensei Feitosa znany ze swoich sukcesów w Kyokushin i K1 dał się poznać jako bardzo sympatyczny i miły gość. Obóz był natomiast bardzo owocny dla naszego klubu - przybyły nam nowe DANy. Serdecznie gratulujemy Senei Berni (2 dan) oraz Sensei Maćkowi (4 dan).

OSU


2014.08.17OR20140624.jpgObóz letni w Rowach
Tegoroczny obóz letni już za Nami. Przez dwa tygodnie ciężko trenowaliśmy. Pierwsze treningi zaczynały się o godz.: 7:00, ostatnie natomiast kończyliśmy o 21:00.
Kto z nami nie pojechał niech żałuje, bo świetnie się bawiliśmy... w pompki przysiady i brzuchy i tym podobne. Ale nie martwcie się - zawsze można pojechać w przyszłym roku. Zobaczcie naszą foto-kronikę z obozowych wydarzeń.

OSU


2014.07.26EDZ20140612.jpgEgzaminy letnie
W czerwcu tego roku odbyły się kolejne egzaminy na stopnie Kyu dla dzieci (5 czerwca) i dorosłych (27 czerwca). Tegoroczne egzeminy okazały się być wyjątkowo trudne - nie wszyscy adepci zaliczyli je pozytywnie.
Egzamin dorosłych Gratulujemy wszystkim, którym udało się zdać.
Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z egzaminu dla dzieci oraz egzaminu dla dorosłych.

OSU


2014.06.27zawody.jpg15 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży
1-go maja 2014 odbył się 15 doroczny turniej w Gliwicach. Adepci z klubów w Gliwicach, Zabrzu, Knurowie i Rudzincu stawili się ay zaprezentować swe umiejętności przed szerszą publicznością. Choć turniej odbył się w nieco bardziej kameralnej atmosferze niż zwykle to poziomem dorównywał poprzednim edycjom. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim natomiast życzymy aby wytrwale dążyli do poprawiania swoich wyników.

Wyniki turnieju można zobaczyć na stronie 15-go Gliwickiego Turnieju Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju dostępnych w naszej galerii.

OSU


2014.05.01PFCN20140312.jpgPolish Fighters Camp - Nałęczów
W dniach 28 lutego do 02 marca 2014 w Nałęczowie odbył się Polish Fighters Camp - trzydniowe seminarium dla zawodników oraz trenerów i instruktorów Kyokushin karate. W tym roku treningi prowadzili Sensei Ryu Narushima z Japonii i Sensei Lechi Kurbanov z Rosji. Treningi potwierdziły rozwiązania techniczne i taktyczne szkolone w naszym Dojo. Zobaczcie zdjęcia które zostały udostępnione przez Lubelski Klub Karate Kyokushin - gospodarz seminarium. Zobaczcie zdjęcia z obozu.

OSU


2014.03.02MAM16.jpg"Klub Mamuśki" w gościach
We wtorek 18 lutego gościliśmy miłe Panie stowarzyszone w "Klubie Mamuśki". W tym dniu trening w sekcji Seniorów przebiegał w niecodziennej atmosferze. Panie co jakiś czas spotykają się na oryginalnych zajęciach, a tym razem chciały bliżej poznać Karate Kyokushin. Zobaczcie fotorelację z treningu, na którym było dużo zabawy i troszkę ciężkiej pracy.

OSU


2014.02.18
GKKK - Strona Główna