Wydarzenia

EDZ20141201.jpgEgzamin dzieci
We wtorek 16 grudnia odbył się kolejny egzamin dla dzieci na stopnie Kyu. Nasi młodzi kadeci ponownie pokazali na co ich stać, dając powód do dumy swoim instruktorom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z egzaminu.

OSU


2014.12.16pokazy20141116.jpgListopadowe pokazy
Za nami cykl jesiennych pokazów. Prezentowaliśmy Karate Kyokushin w SP 38, SP 1 oraz na boisku Orlik w Łabędach.

Zobaczcie połączoną foto-relację z tych pokazów, prezentującą naszą najmłodszą kadrę.

OSU


2014.11.18R45LKwG57.jpgObchody "45 lat karate w Gliwicach"
W piątek 2014/10/10 w sali widowiskowej w Centrum Sportowo - Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach odbyło się uroczyste spotkanie Działaczy, Trenerów i Zawodników, którzy na przestrzeni wielu lat rozwijali sekcje karate a następnie tworzyli Gliwicki Klub Karate Kyokushin w naszym mieście. Na spotkaniu nie zabrakło także przedstawicieli Prezydenta Miasta i Rady Miasta. Zaproszenie przyjęli także Dyrektorzy gliwickich szkół, którzy wspierają karate potwierdzając jego walory wychowawcze. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju tej Sztuki Walki w Gliwicach, Prezes Klubu wraz z Komitetem Organizacyjnym imprezy, wręczył pamiątkowe wyróżnienia.
Imprezę rozpoczął pokaz Sztuki Miecza Japońskiego - Iaijutsu, a ciekawym akcentem artystycznym był występ Pani Anny Krysztofiak z Filharmonii Łódzkiej, która zagrała na japońskich instrumentach: koto, biwa, shakuhachi, yakumogoto, shamisen, sanshin, taisho-koto, taiko i tsuzumi.W sobotę 2014/10/11 w Hali sportowej Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź" w Gliwicach odbyła się druga część obchodów "45 lat karate w Gliwicach. Wszyscy, którzy zjawili sie w hali sportowej mogli bezpłatnie uczestniczyć w otwartych treningach karate dla dzieci i dorosłych. Dzieciaki po treningu wzięły udział w cyklu zabaw związanych z karate oraz w konkursie plastycznym. Organizator zadbał o wiele ciekawych nagród i upominkow. W trakcie imprezy można było wysłuchach koncertu muzyki japońskiej i uczestniczyć w ceremonii parzenia herbaty. Na zakończenie zawodnicy i trenerzy Gliwickiego Klubu Karate Kyokushin wystąpili w pokazie, w którym zaprezentowali umiejętnoci swoje i swoich podopiecznych. Pokaz zakonczył się testem tameshiwari.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji zdjęć w naszej fotorelacji z obchodów 45-cio lecia karate w Gliwicach.

OSU


2014.10.11OL20140601.jpgLetni obóz w Lublinie
W dniach 14-17 sierpnia 2014 uczestniczyliśmy w Letnim obozie organizowanym przez Lubelski Klub Karate Kyokushin i Shihan Jacka Czernieca. Prowadzącymi treningi w tym roku byli Shihan Katsuhito Gorai z Japonii oraz Sensei Glaube Feitosa z Brazylii. Obejrzyjcie zdjęcia z obozu zapożyczone ze strony LKKK. Sensei Feitosa znany ze swoich sukcesów w Kyokushin i K1 dał się poznać jako bardzo sympatyczny i miły gość. Obóz był natomiast bardzo owocny dla naszego klubu - przybyły nam nowe DANy. Serdecznie gratulujemy Senei Berni (2 dan) oraz Sensei Maćkowi (4 dan).

OSU


2014.08.17OR20140624.jpgObóz letni w Rowach
Tegoroczny obóz letni już za Nami. Przez dwa tygodnie ciężko trenowaliśmy. Pierwsze treningi zaczynały się o godz.: 7:00, ostatnie natomiast kończyliśmy o 21:00.
Kto z nami nie pojechał niech żałuje, bo świetnie się bawiliśmy... w pompki przysiady i brzuchy i tym podobne. Ale nie martwcie się - zawsze można pojechać w przyszłym roku. Zobaczcie naszą foto-kronikę z obozowych wydarzeń.

OSU


2014.07.26EDZ20140612.jpgEgzaminy letnie
W czerwcu tego roku odbyły się kolejne egzaminy na stopnie Kyu dla dzieci (5 czerwca) i dorosłych (27 czerwca). Tegoroczne egzeminy okazały się być wyjątkowo trudne - nie wszyscy adepci zaliczyli je pozytywnie.
Egzamin dorosłych Gratulujemy wszystkim, którym udało się zdać.
Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z egzaminu dla dzieci oraz egzaminu dla dorosłych.

OSU


2014.06.27
GKKK - Strona Główna